BIO JEČMEN  • ZEMĚ PŮVODU: UTAH, USA
  • VYSOKÁ KVALITA
  • ŠŤÁVA SUŠENÁ DO 31°C
  • ORGANICKY PĚSTOVANÝ
  • BALENÍ: 50g, 100g, 100 kapslí, 

CO JE TO MLADÝ JEČMEN

Ječmen je zelený nápoj, který dodává tělu potřebné vitamíny, minerální látky a aminokyseliny. Je ideálním doplňkem zdravého jídelníčku. Pokud hledáte prostředek pro prevenci Vašeho zdraví, je šťáva z mladého ječmene ideální volbou. BIO Ječmen Royal Pharma se vyrábí z mladých rostlinek ječmene vysoko v horách ve státě UTAH v USA. Listy se sklízejí v době rannéhu růstu, kdy rostlina vykazuje největší množství aktivních složek.

KVALITA VŽDY NA PRVNÍM MÍSTĚ

BIO Ječmen Royal Pharma je sklízen, když dosáhne výšky 20 cm, poté je omyt a vylisován. Získaná šťáva/extrakt se při teplotě 31°C během dvou minut vysuší. Díky tomuto šetrnému sušení zůstávají zachovány všechny účinné látky.
VYSOKÉ NUTRIČNÍ HODNOTY

Zelený ječmen obsahuje velmi vysoké hodnoty nutričně hodnotných látek. Obsahuje velké množství důležitých vitaminů A, C, E, K, B1, B2, B5, B6, B12, niacin, biotin, kyselinu listovou.

Z minerálních látek obsahuje např. draslík hořčík, křemík, zinek a vápník. Dále chlorofyl a celou řadu aminokyselin. V zeleném extraktu jsou i super-oxid dismutáza (SOD) likvidátor volných radikálů a 2"-O-glykosylisovitexin jakožto důležitý antioxidant.

POSÍLENÍ IMUNITY, ENERGIE


DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ

Prášek: Pro dospělé 1 čajová lžička, 1-2 x denně. Rozmíchejte ve 250 ml chladné neperlivé vody a vypijte. Děti od 3 let půl čajové lžičky 1 x denně.

Starší a nemocní lidé, nebo lidé trpící překyselením organismu mohou dávku znásobit.

Doporučujeme nemíchat s teplou vodou - teplota nad 40°C ničí enzymy. Nemíchejte kovovými předměty!

TYPY BALENÍ

BIO JEČMEN 100g

prášek

BIO JEČMEN 100 kapslí

vegetariánské kapsle

BIO JEČMEN 50g

prášek