O NÁS

Patříme mezi největší dovozce zelených potravin, především kvalitní Chlorelly pyrenoidosa z Taiwanu a BIO Mladého ječmene z USA.

Významnou položkou našeho sortimentu je obchodní značka CRUNCHY SNACK. Byla založena v roce 2016 a jedná se o mrazem sušené (lyofilizované) ovoce, které se ihned dočkalo velké oblibě. 

Nabízíme 12 druhů lyofilizovaného ovoce a touto nabídkou se řadíme mezi největší výrobce na českém a slovenském trhu.

Logistické a operativní zázemí společnosti zabezpečuje vlastní tým specialistů. Distribuce probíhá prostřednictvím zavedených distribučních společností. Výrobky uváděné na trh naší společností jsou schváleny příslušnými státními orgány.


Royal Pharma s.r.o. je společnost specializující se na dovoz a výrobu přírodních doplňků stravy a potravin. Cílem naší společnosti je přinášet na trh vysoce kvalitní a účinné přírodní produkty podpořené profesionálním informačním servisem poskytovaným prodejcům a také konečným zákazníkům, kteří chtějí o své zdraví aktivně pečovat.

Nejen "Porce přírody, pro každý den" jak máme v našem sloganu, ale také "Porce kvality", to je to, co nás odlišuje od konkurence. Kvalita je na prvním místě. Pro výrobu a balení využíváme moderní technologie. Suroviny vybíráme s tou největší možnou pečlivostí a zaměřujeme se primárně na kvalitu. 
Suroviny dovážíme ze 4 kontinentů. Nejčastěji z těchto zemí: Taiwan, USA, Peru, Brazílie, Indie, Japonsko, Německo. Suroviny nakupujeme přímo od prověře- ných pěstitelů a následně provádíme řadu laboratorních testů, abychom měli jistotu, že zákazníkovi dáváme to nejlepší.