MRAZEM SUŠENÉ OVOCE 

Crunchy Snack lyofilizované ovoce nebo také mrazem sušené ovoce si zachovává barvu, chuť, aroma, minerály, vitamíny a téměř stejnou velikost jako čerstvé ovoce. 

Vše začíná výběrem kvalitního čerstvého ovoce. K výrobě 1 kg lyofilizovaného ovoce je třeba zpracovat 7-10 kg čerstvého ovoce.

To je nakrájeno na požadovaný tvar a je prudce zmraženo na teplotu až -60 °C.

VYBÍRÁME KVALITNÍ ČERSTVÉ OVOCE

Crunchy Snack lyofilizované ovoce nebo také mrazem sušené ovoce si zachovává barvu, chuť, aroma, minerály, vitamíny a téměř stejnou velikost jako čerstvé ovoce. Vše začíná výběrem kvalitního čerstvého ovoce. K výrobě 1 kg lyofilizovaného ovoce je třeba zpracovat 7-10 kg čerstvého ovoce. To je nakrájeno na požadovaný tvar a je prudce zmraženo na teplotu až -60 °C.

Díky tomu se zachová přirozená struktura. Poté se ovoce umístí do sušárny, ve které je udržován nízký tlak (610 Pa). Voda tak ze zmraženého ovoce sublimuje, přechází z pevné fáze (ledu) přímo do fáze plynné (vodní páry). 

Lyofilizace eliminuje většinu mikrobiálních nečistot a zajišťuje dlouhou trvanlivost produktu Crunchy Snack.DOPORUČUJEME

Crunchy Snack je ideální složkou do müsli, kaší, jogurtů, sorbetů, a smoothies. Dále se konzumuje přímo jako křupavý snack výrazné ovocné chuti. Výborné využití má i pro kulinářské speciality, cukrářství a pečení. Pro jeho křupavost, vůni a chuť si jej oblíbí také Vaše děti.

UŽÍVEJTE SI OVOCE PO CELÝ ROK