SPOLUPRÁCE


SPOLUPRÁCE

Našim cílem je neustále rozšiřovat základnu našich partnerů. Nejčastěji spolupracujeme s prodejnami zdravých výživ, které jsou pro nás hlavními partnery a dodáváme do více jak 400 prodejen v ČR a SR. Dále spolupracujeme s farmářskými prodejnami, restauracemi, kavárnami, drogeriemi, lékárnami, lékaři, fitness centry a dalšími. Spolupracujte s námi a získáte do svého portfolia kvalitní produkty, pro které se budou Vaši zákazníci rádi a často vracet.


PODPORA

Vážíme si každého partnera, který prodává naše produkty a snažíme se aktivně podporovat prodej. Samozřejmostí je pro nás informační servis, jak pro prodejce formou katalogu produktů, tak pro zákazníka informačními letáky. Nabízíme také další zajímavé podpory prodeje jako jsou kvartální A2 a A3 letáky do výloh, mincovníky, stojany na produkty, POS poutače, ochutnávky a osobní konzultace na prodejnách.


LOGISTIKA

Distribuce probíhá přes několik kanálů: přímá objednávka, velkoobchody, obchodní zástupci. Tím hlavním je přímá objednávka u nás (e-mail nabo telefon), pokud nahlásíte objednávku do 11:00 hodin dopoledne, následující den obdržíte objednané zboží. Doprava je od určené částky zdarma. Další možností je objednávka přes velkoobchodní partnery (VEGA PROVITA s.r.o.,  COUNTRY LIFE s.r.o.,...), kteří zboží zaváží dle určených intervalů nebo přes naše obchodní zástupce.