TRIPLE GREEN


  • 3v1
  • ZEMĚ PŮVODU: UTAH, USA, TAIWAN
  • VYSOKÁ KVALITA 
  • VEGETARIÁNSKÉ KAPSLE
  • BALENÍ: 100 kapslí

CO JE TO MLADÝ JEČMEN

Ječmen je zelený nápoj, který dodává tělu potřebné vitamíny, minerální látky a aminokyseliny. Je ideálním doplňkem zdravého jídelníčku. Pokud hledáte prostředek pro prevenci Vašeho zdraví, je šťáva z mladého ječmene ideální volbou. BIO Ječmen Royal Pharma se vyrábí z mladých rostlinek ječmene vysoko v horách ve státě UTAH v USA. Listy se sklízejí v době rannéhu růstu, kdy rostlina vykazuje největší množství aktivních složek.

CHLORELLA PYRENOIDOSA

Chlorella pyrenoidosa je mikroskopická zelená sladkovodní řasa. Je pravděpodobné, že je jedním z nejstarších organismů žijících na planetě Zemi. Její stáří je odhadováno na více než 2,5 miliardy let. Chlorella je nejbohatším zdrojem chlorofylu na světě a je díky vysokému obsahu přirozeně hodnotných nutričních látek vhodným doplňkem stravy pro zdravý životní styl.

Chlorella Royal Pharma se pěstuje na Taiwanu, na ostrově v Tichém oceánu. Právě tam jsou pro její růst ideální klimatcké podmínky, průzračně čistá voda z horských pramenů, čistý vzduch a sluneční svit zaručují její prvotřídní kvalitu. K výrobě se používá 100% chlorellový prášek, nejsou použita žádná pojiva ani barviva. Chlorella Royal Pharma je upravena procesem DEZINTEGRACE (narušení buněčné stěny), to zaručuje vstřebatelnost minimální 80%. 

SPIRULINA PLATENSIS

Spirulina obsahuje více jak 60 % bílkovin v sušině (třikrát více než hovězí maso a ryby). Proteinový podíl se skládá z 18 druhů aminokyselin. Dále jsou zastoupeny některé druhy vitamínů, například vitamín A, B, E, B12, minerálů a mastných kyseliny nezbytných pro náš organizmus.

Dvacet let byla spirulina intenzivně, studována v různých oficiálních vědeckých výzkumech a konzumuje se ve více než 70 zemích po celém světě.

Díky tomu, že Spirulina obsahuje lehce stravitelné a komplexní živiny, se z ní stává jedno z nejoptimálnějších jídel na světě.

Živiny spiruliny náležící do nutričních kategorií proteinů, sacharidů a tuků jsou vzájemně provázány a zastoupeny v dokonalých poměrech spolu s vitamíny, organicky vázanými minerály, enzymy a dalšími organickými látkami. Je tomu tak proto, že spirulina (podobně jako chlorella) je komplexním samostatným organizmem, který musí mít všechny energetické a enzymatické systémy soustředěny v jediné buňce.

DETOXIKACE, POSÍLENÍ IMUNITY

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ

Dospělí 3 kapsle 1x denně. Děti od 3 let 1 kapsle 1x denně. Při užívání tohoto produktu je nutné dodržovat dostatečný pitný režim.

Starší a nemocní lidé, nebo lidé trpící překyselením organismu mohou dávku znásobit.


SLOŽENÍ

Složení: 33 % Chlorella Pyrenoidosa, 33 % Spirulina platensis, 33 % sušená sťáva z listů mladého ječmene BIO, rostlinná kapsle (hydroxypropyl methyl celulóza).

Výživové údaje na 100 g: energetická hodnota: 1399kJ / 335kcal, tuky: 5 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 1,83 g, sacharidy: 21 g, z toho cukry: 1,33 g, bílkoviny: 50,3 g, sůl: 0,57 g.
Skladování: Uchovávejte v suchu, temnu a uzavřeném obalu při teplotě do 30°C. Ukládejte mimo dosah dětí.
Upozornění: Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen dětem do 3 let.
Hmotnost účinné látky v 1 kapsli: 300 mg
Obsah: 100 kapslí
Hmotnost: 30 g
Upozornění: Doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen dětem do 3 let.

TYPY BALENÍ

BIO TRIPLE GREEN

 100 kapslí

vegetariánské kapsle